Milli Takım
Sevgili Ziyaretci.. Basta Sitemize Geldigin icin tesekkur ederiz..
Siteden yararlanmak icin Bilgi alabilmek icin üye oL ve Bizim ile Hep mutlu olman dilegiyle Iyi FORUMLAR....
Milli Takım
Sevgili Ziyaretci.. Basta Sitemize Geldigin icin tesekkur ederiz..
Siteden yararlanmak icin Bilgi alabilmek icin üye oL ve Bizim ile Hep mutlu olman dilegiyle Iyi FORUMLAR....
Milli Takım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Kontrol Panel
Arshavin'den Bayanları Kızdıracak İddaalar ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Arshavin'den Bayanları Kızdıracak İddaalar Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Arshavin'den Bayanları Kızdıracak İddaalar Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
Arshavin'den Bayanları Kızdıracak İddaalar Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

Arshavin'den Bayanları Kızdıracak İddaalar

YazarMesaj
Admin
YetkinYönetmen
YetkinYönetmen
Admin

Kişi sayfası
Ekstra:
Arshavin'den Bayanları Kızdıracak İddaalar Left_bar_bleue500/500Arshavin'den Bayanları Kızdıracak İddaalar Empty_bar_bleue  (500/500)

Arshavin'den Bayanları Kızdıracak İddaalar Empty
MesajKonu: Arshavin'den Bayanları Kızdıracak İddaalar   Arshavin'den Bayanları Kızdıracak İddaalar EmptyPaz Haz. 07, 2009 1:03 pm

Arsenal'in yeni transferi Rus forvet Arshavin, attığı imza kadar yazdığı kitapla da ses getireceğe benziyor. Londra ekibine Zenit St. Petersburg takımından transfer olan Rus yıldız, yazdığı "Futbol, kadınlar, para ve siyaset üzerine 555 soru ve cevap" adlı kitabında kullandığı iddialı sözlerle adından sıkça söz ettirecek. Arshavin, kitabın bir bölümünde bir soruya aynen şu cevabı veriyor: Elimde olsa kadınlara araba kullandırmaz ve ehliyetlerini hemen toplatırdım. Bunun için ikinci kez de düşünmezdim!
Arshavin, çocukken gittiği dişçide 4 doktorun kendisini tuttuğunu, hepsinden kurtulmayı başardığını ancak daha büyük adamlar gelince kaçamadığını belirterek "Bu olaydan sonra 20 yıldır dişçiye gitmiyorum" diyor. Rus yıldız, Euro 2008'de değerini artırmasının transferini zora soktuğunu da ifade ediyor. Arsenal Arshavin için 24 milyon dolar bonservis ödemişti.
alıntıdır...
http://milliler.yetkinforum.com

Arshavin'den Bayanları Kızdıracak İddaalar
1 sayfadaki 1 sayfası